Basmane Oto Çekici

Basmane Oto Çekici
Basmane Oto Çekici

Basmane oto çekici firmamız İzmir’de yaşayan vatandaşlarımız için haftanın her günü hizmet vermektedir. Aracınızın türü ne olursa olsun günün herhangi bir saatinde çekme hizmeti sunmaktayız. Çekici hizmetine nerede ihtiyaç duyuyorsanız konum bilgilerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir. En kısa sürede çekici aracımızla birlikte adrese ulaşım sağlıyoruz.

Uygun fiyatlı olarak sunduğumuz hizmetimize ihtiyacınızın olduğu her an ulaşabilirsiniz. Hizmetimizde zaman sınırı bulunmamaktadır. 7/24 çekici ihtiyacı olan herkesin imdadına yetişmekteyiz.

Basmane Oto Çekici

İzmir’in Basmane semtinde aracı yolda kalan herkes firmamızı gönül rahatlığıyla arayabilir. Taşımasının yapılacağı her aracı büyük bir özenle yüklemekteyiz. Yükleme ve taşıma sürecinde araçlarda çizik ve çeşitli hasarların oluşması özenle çalışmamış sayesinde engellenmektedir.

Basmane oto çekici firması olarak aracınızı istediğiniz adrese kadar taşımaktayız. İsterseniz tamirhaneye isterseniz de başka herhangi bir adrese hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma işlemi yapmaktayız. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Basmane Çekici Firması İletişim

Yolda kaldıysanız ve çekiciye ihtiyacınız olduysa firmamızla haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz. Gece, gündüz durmaksızın müşterilerimiz için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bizlerle telefonla ya da Whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Konum bilgilerinizi de dilerseniz telefonda tarif edebilirsiniz. Dilerseniz de Whatsapp üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden konum paylaşımı sorunun daha hızlı çözülmesini sağlasa da kimi zaman internete ulaşım sağlanamayabiliyor. Böyle durumlarda telefon üzerinden iletişim kurmak da yeterli olmaktadır. Konak Basmane oto çekici firmamız tüm iletişim kanallarıyla siz değerli müşterilerimizin her daim hizmetindedir.

Basmane Oto Kurtarma Firması

Gecenin bir yarısı yolda kaldıysanız endişelenmeyin. Günün hangi saati olursa olsun firmamızla iletişime geçerek çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızla dilerseniz Whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Uygulama kullanarak iletişime geçmenin bazı avantajları da bulunmaktadır. Bu şekilde konum paylaşımı yapmak daha kolay olmaktadır.

Müşterilerimizin işini kolaylaştırmak ve sorunlarını kısa sürede çözmek bizim işimizin bir parçasıdır. Basmane oto çekici firması olarak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktayız. Çekme işlemini gerçekleştireceğimiz her aracı büyük bir hassasiyetle aracımıza yüklemekteyiz. Yükleme sırasında çizik veya başka bir hasar oluşmaması için özen göstermekteyiz.

Basmane Araç Çekici Fiyatları

Araç çekici firmamızla yolda kalma endişesine son veriyoruz. Firma olarak fiyatlarımızı makul miktarlarda tutmaya özen gösteriyoruz. Fiyatlarımızı belirlemede başka unsurlar da etkili olmaktadır. Çekilecek aracın cinsi fiyatta değişikliğe neden olmaktadır. Büyük araçlar, ticari araçlar ve arazi araçların çekilmesi durumunda fiyatlarda farklılık olmaktadır. Ayrıca aracın çekileceği mesafe de önemli bir unsurdur. Uzak mesafelere taşıma yapıldığında fiyatlarda artış olmaktadır.

İhtiyaç durumunda herkesin çekici hizmetine ulaşabilmesi için fiyatlarımızı uygun tutuyoruz. Dilediğiniz yere de aracınızı taşıyoruz. Mesafe fark etmeksizin istediğiniz adrese araç teslimi yapmaktayız. Tamirhaneye, en yakın servise veya başka herhangi bir yere taşıma işlemi yapıyoruz.

Hemen Ara