Karataş Oto Çekici

Karataş Oto Çekici
Karataş Oto Çekici

Karataş oto çekici firmamız yolda kalan aracınızı oto çekici hizmeti ile en kısa sürede bulunduğunuz yerden alarak istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Haftanın her günü ve her saati firmamızı arayarak Konak ilçesinde kalan aracınızı bir tamirhaneye, bir servise ya da talep ettiğiniz herhangi bir adrese oto kurtarma hizmetimizden faydalanarak emniyetli bir şekilde taşımaktayız. Beklenmedik bir durumda acilen yol yardımına ihtiyaç duymanız halinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Karataş Oto Çekici Hizmetimizi Tanıyın!

Aracınız için hizmet almak istediğinizde iletişime geçtiğiniz personelimize arıza hakkında genel bilgi, araba büyüklüğü ve sayısı, trafik ile ilgili bilgi vermeniz durumunda en uygun araç çekici sağlanacaktır. Aracın bulunduğu konum sizlerden alınan bilgilerle ya da konum verisinin kullanılmasıyla kolaylıkla öğrenilmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda konusunda uzman personelimiz tarafından gerekli değerlendirmeler yapılarak çok kısa sürede bulunduğunuz konuma gelmekteyiz.

Aracınız ister ağır vasıta araç olsun ister binek araç büyüklüğünde bir araba olsun, aracınızın büyüklüğüne göre taşıyıcı ve vinçlerle güvenilir ve emniyetli bir yükleme yapılacaktır.

Aracım Yolda Kaldığında Nasıl Bir Yol İzlemem Gerekir?

Aracınızla yoğun bir trafikte ya da park halinde iken problem yaşayabilirsiniz. Bu tür beklenmedik durumlarda araba çekici hizmetinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Aracınızın trafikte ya da bulunduğu yerde emniyetini sağladıktan sonra firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere gerekli bilgiler verilecektir. Personelimizin sorduğu sorulara vereceğiniz cevaplarla arızanın durumu belirlenir ve en iyi hizmetin verilmesi için hazırlıklar yapılır.

Trafik yoğunluğu, hava şartları ve bazı yollardan dolayı ulaşım zorluğuna göre çekicinin varış süresi değişmekle birlikte Karataş oto çekici olarak trafikte sürüş ve araç yükleme konusunda uzman sürücülerimiz aracınızı güvenilir bir şekilde yükleyecek ve istenilen yere taşıyacaktır.

Çekici Hizmeti Hangi Faydaları Sağlar?

Araba çekici hizmetinden faydalanmak sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Özel olarak kullandığınız bir araç ise kısa sürede ve emniyetli şekilde istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Aracınız bir minibüs, otobüs gibi toplu taşıma olarak kullanılan bir araç ise toplu taşıma hizmetinizin aksamadan kısa süre içerisinde aracınızın kullanılabilir duruma getirilmesini sağlayabilmektedir.

Aracınıza kendiniz müdahale etmeniz zaman kaybına neden olabilir. Ayrıca yanlış bir müdahale sonucu aracınızda daha ciddi hasarlar oluşabilir. Aracın büyüklüğü ve arızanın durumu profesyonel kişilerce değerlendirilir ve uygun ekipman ile işlemler yapılır.

Zamandan tasarruf etmek ve maliyeti düşürmek için Karataş oto çekici hizmetinden faydalanmak daha iyi bir seçenektir. Böylelikle istediğiniz adrese daha kolay ve daha emniyetli şekilde gidebilirsiniz.

Karataş Oto Çekici Olarak Sizlere Sağladığımız Hizmetler

  • Oto Çekici
  • Oto Kurtarma
  • Yol Yardım
  • Araba Akü Takviyesi
  • Araç Lastik Desteği
  • Çoklu Araç Taşıma
  • Araç Yükleme
  • Vinç Hizmeti
  • Araç Nakliyesi
  • Otopark Hizmeti

Araba Çekici Hizmeti için Anlaşmalarınız Var mı?

Karataş oto çekici olarak sigorta ve kasko şirketleri ile anlaşmalarımız mevcuttur. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde ya da araç çekici hizmeti için bulunduğunuz yere geldiğimizde personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara